Аспірант ІПМЕ ім. Г.Є. Пухова НАН України Олексій Конашевич провів публічну доповідь, присвячену деяким проблемам розвитку крипто-економіки в Україні, зокрема недосконалості законодавства в цьому питанні. Особливу цікавість аудиторії викликали питання практичної реалізації інформаційної децентралізованої системи, розбудованої на блокчейн технології.
Доповідь проходила в приміщенні Blockchain Hub (Київ, вул. Верхній Вал, 10) 11 листопада 2019 р.
![](https://ipme.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/11/11.11.2019-750x458.jpg)