2 листопада 2022 р. члена Ради молодих вчених НАН України, заступника директора з науково-організаційної роботи Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, д.т.н., с.н.с. Артемчука Володимира Олександровича було відзначено Почесною грамотою НАН України і Центрального комітету профспілки працівників НАН України «за активне сприяння участі молодих вчених НАН України у проведенні наукових досліджень та вагомий особистий внесок у забезпечення представництва, захисту і реалізації їхніх прав й інтересів».
![](https://ipme.kiev.ua/wp-content/uploads/2022/11/2.11.2022.png)