Науковці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України 20 грудня 2019 р. взяли участь у науково-практичній конференції «БЕЗПЕКА ЕНЕРГЕТИКИ В ЕПОХУ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ»
![](https://ipme.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/12/20.12.2019-3-750x425.jpg)
Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова
Національна академія наук України
Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова
Національна академія наук України
Науковці Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України 20 грудня 2019 р. взяли участь у науково-практичній конференції «БЕЗПЕКА ЕНЕРГЕТИКИ В ЕПОХУ ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ»