НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ ТА ПРИКЛАДНИХ РОЗРОБКАХ»

11 квітня 2024 р.,
м. Київ, Україна

Програма конференції
Збірник матеріалів конференції

 

Інформаційний лист

Посилання для підключення до ZOOM-конференції:
https://us02web.zoom.us/j/88149663522?pwd=L1REV3FESi83cFZYWWZiTVp4Zkczdz09
(ідентифікатор 881 4966 3522, пароль 552477, початок о 12:00, реєстрація учасників з 12:00 до 12:05)

 

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України запрошує Вас на науково-практичну конференцію «Використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях та прикладних розробках» («Use of Artificial Intelligence in Scientific Research and Applied Development»), що відбудеться 11 квітня 2024 року в режимі конференції ZOOM.

В рамках конференції передбачається обмін досвідом використання технологій штучного інтелекту у межах наукових досліджень та при розробці прикладних рішень й їх практичному застосуванні, а також обговорення широкого кола питань, пов’язаних з таким використанням, у тому числі питань переваг й ризиків у зв’язку із цим, віднайдення балансу в цій частині та інших суміжних питань.

Робочі мови конференції – українська та англійська.

За результатами конференції передбачається публікацію електронного збірника матеріалів на вебсайті організатора конференції та його розсилку учасникам конференції в електронній формі.

Участь у конференції та публікація її матеріалів є безкоштовними.

Для участі в конференції необхідно до 3 квітня 2024 року включно звернутися електронною поштою за адресою artemtaranowski@gmail.com, зазначивши в темі повідомлення ‘Участь в конференції’ та додавши до повідомлення заявку на участь та тези доповіді згідно шаблону (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).

З питаннями щодо участі в конференції та подання тез звертатися:
Артем Тарановський, тел. (098) 328-98-28, е-mail: artemtaranowski@gmail.com.