НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ТЕХНІЧНА ДІАГНОСТИКА ОБЛАДНАННЯ АЕС – 2023»

06 грудня 2023 року, м. Київ, Україна

Програма конференції
Збірник матеріалів конференції

Інформаційний лист

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України запрошує Вас на науково-практичну конференцію «Технічна діагностика обладнання АЕС – 2023» («Technical diagnostics of the NPP equipment– 2023»), що відбудеться 06 грудня 2023 року в режимі конференції ZOOM (посилання для підключення буде розміщено на сторінці конференції та надіслано разом з її програмою).
Мета конференції: обговорення та обмін досвідом щодо науково-технічних нормативних та прикладних аспектів в сфері технічної діагностики обладнання АЕС України.

Основні напрямки конференції:

  • Сучасний стан, актуальність, перспективи розвитку технічної діагностики обладнання АЕС. Світовий і вітчизняний досвід. Управління ресурсними характеристиками, проектний та понадпроектний ресурс. Прогнозна діагностика стану обладнання. Програмно-технічні засоби, бази даних. Структура, рівні діагностичних систем. Рівні доступу та використання діагностичної інформації.
  • Підготовка персоналу. Організаційно-технічні заходи. Підготовка нормативно-технічних та методичних матеріалів.
  • Використання діагностичної інформації при експлуатації та ремонтах обладнання. Вплив на надійність, безпеку та використання людських, матеріальних та фінансових ресурсів.

Робочі мови конференції – українська та англійська.
Участь у конференції та публікація її матеріалів є безкоштовною.

Для участі в конференції необхідно до 1 грудня 2023 року включно надіслати на електронну адресу otsurkan24@gmail.com заявку на участь та тези доповіді згідно шаблону (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).

З питаннями щодо участі в конференції та подання тез звертатися:
м. Київ, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, вул. Генерала Наумова, 15, кім. 312, Владимирський Олександр Альбертович,
тел. 424-87-73, 050-250-36-12, е-mail: av1000000@ukr.net.