НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«РЕЗИЛЬЄНТНІСТЬ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ – 2023»

21 червня 2023 р.,
м. Київ, Україна

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України запрошує Вас на науково-практичну конференцію «Резильєнтність критичної інфраструктури – 2023» («Critical Infrastructure Resilience – 2023»), що відбудеться 21 червня 2023 року в режимі конференції ZOOM (посилання для підключення буде розміщено на сторінці конференції та надіслано разом з її програмою).

Мета конференції: обговорення та обмін досвідом щодо науково-технічних та законодавчих аспектів резильєнтності, стійкості, захисту та розвитку критичної інфраструктури.

Основні напрямки конференції:

  1. Закон України «Про критичну інфраструктуру» та перспективи розвитку і вдосконалення національної нормативно-правової бази на його основі.
  2. Резильєнтність критичної інфраструктури: законодавство ЄС, механізми транскордонної взаємодії, міжнародні стандарти та найкращі практики.
  3. Тематичні дослідження, інноваційні рішення та підготовка кадрів у сфері забезпечення стійкості та захисту критичної інфраструктури.

Робочі мови конференції – українська та англійська.

Участь у конференції та публікація її матеріалів є безкоштовною.

Для участі в конференції необхідно до 14 червня 2023 року включно надіслати на електронну адресу ak24avo@gmail.com заявку на участь та тези доповіді згідно шаблону (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).

З питаннями щодо участі в конференції та подання тез звертатися: м. Київ, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, вул. Генерала Наумова, 15, кім. 615, Артемчук Володимир Олександрович, тел. 424-91-68, 097-915-72-15, е-mail: ak24avo@gmail.com