Шановні колеги!

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України запрошує до участі в роботі Науково-практичної конференції «Резильєнтність динамічних систем», яка відбудеться 27 грудня 2024 року в режимі конференції ZOOM (посилання для підключення буде розміщено на сторінці конференції та надіслано разом з її програмою). Реєстрація учасників – з 9:45, початок пленарного засідання – о 10:00.

Основна мета конференції: Створення платформи для обміну досвідом, формування спільноти фахівців, обговорення викликів і можливостей, пов’язаних з розробленням та застосуванням моделей та методів аналізу резильєнтності складних об’єктів.

Програма роботи конференції орієнтована на широке коло питань з дослідження резильєнтності, а саме:

  • Теоретичні засади забезпечення резильєнтності динамічних систем: математичні моделі, методи оцінювання та прогнозування стану резильєнтності, ідентифікація вразливостей, визначення резервів та формування механізмів забезпечення резильєнтності складних динамічних систем.
  • Протидія загрозам високодеструктивних аномалій з низькою ймовірністю: ідентифікація та класифікація аномалій, аналіз вразливостей та оцінювання системних ефектів, розробка нових матеріалів та конструкцій, що підвищують адаптивні властивості технічних систем.
  • Резильєнтність критичної інфраструктури: резильєнтність енергетичних, транспортних, комунікаційних та інших систем життєзабезпечення; аналіз ризиків та забезпечення стійкості критичної інфраструктури до природних і техногенних катастроф, кібератак та інших загроз, розвиток систем раннього попередження та реагування на аномальні ситуації та явища.
  • Резильєнтність соціальних систем – соціальні мережі, організації, громади та суспільства: аналіз впливу соціальних, економічних та політичних факторів на резильєнтність, підвищення соціальної стійкості та адаптивності до змін.
  • Резильєнтність екологічних систем: здатність екосистем адаптуватися до кліматичних змін, забруднення довкілля та інших антропогенних впливів; механізми самовідновлення екосистем; оцінювання впливу діяльності людини на резильєнтність екосистем.
  • Інноваційні технології для забезпечення резильєнтності: застосування штучного інтелекту, великих даних та інших сучасних технологій для моніторингу, прогнозування та управління резильєнтністю; розробка нових матеріалів та конструкцій, що підвищують адаптивні властивості технічних систем; розвиток систем раннього попередження та реагування на надзвичайні ситуації.

Умови участі в Конференції:
Робочі мови – українська та англійська.
Участь та публікація матеріалів є безкоштовною.
Для участі в Конференції необхідно до 20 грудня 2024 року включно надіслати на електронну адресу otsurkan24@gmail.com заявку на участь та тези доповіді згідно з шаблоном (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).

З питаннями щодо конференції та подання тез звертатися:

м. Київ, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, вул. Олега Мудрака (колишня Генерала Наумова), 15, кім. 303, Оксана Цуркан, е-адреса: otsurkan24@gmail.com, тел.: +38(068)0145722, +38(099)0290072.