НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ВИКОРИСТАННЯ БЛОКЧЕЙН ТЕХНОЛОГІЙ В ЕНЕРГЕТИЦІ – 2023»

28 листопада 2023 року, м. Київ, Україна

Програма конференції
Збірник матеріалів конференції

Інформаційний лист

Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України запрошує Вас на науково-практичну конференцію «Використання блокчейн технологій в енергетиці – 2023» («Usage of blockchain technologies in energetics – 2023»), що відбудеться 28 листопада 2023 року в режимі конференції ZOOM (посилання для підключення буде розміщено на сторінці конференції та надіслано разом з її програмою).

Мета конференції: обговорення та обмін досвідом щодо законодавчих, науково-технічних та практичних аспектів використання блокчейн технологій, зокрема смарт-контрактів, в енергетиці.

Основні напрямки конференції:

    1. Юридичні аспекти використання смарт-контрактів для укладання договорів в сфері енергетики, міжнародний досвід та найкращі практики.
    2. Перспективи розвитку і вдосконалення національної нормативно-правової бази з метою поширення її на цифрові смарт-контракти.
    3. Аналіз технічних та програмно-апаратних засобів, необхідних для реалізації проектів, що базуються на використанні блокчейн технологій в енергетиці.
    4. Аналіз особливостей існуючих та інноваційних рішень в енергетичній галузі, що використовують блокчейн технології.
    5. Методи кіберзахисту критичної інфраструктури.

Робочі мови конференції – українська та англійська.
Участь у конференції та публікація її матеріалів є безкоштовною.
Для участі в конференції необхідно до 20 листопада 2023 року включно надіслати на електронну адресу annanelasa@gmail.com заявку на участь та тези доповіді згідно шаблону (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).

З питаннями щодо участі в конференції та подання тез звертатися: м. Київ, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, вул. Генерала Наумова, 15, Неласа Ганна Вікторівна, тел. +38(097)-36-78-443,  е-mail: annanelasa@gmail.com