Науково-практична конференція «Безпека енергетики в епоху цифрової трансформації» 2023

Програма конференції
Збірник матеріалів конференції

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V науково-практичної конференції «Безпека енергетики в епоху цифрової трансформації», яка відбудеться в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України (м. Київ) 22 листопада 2023 року в режимі конференції ZOOM (посилання для підключення буде розміщено на сторінці конференції та надіслано разом з її програмою).
В рамках конференції «Безпека енергетики в епоху цифрової трансформації» передбачено обговорення широкого кола питань, пов’язаних з організаційними, технічними, технологічними, методологічними та іншими аспектами безпеки енергетики в сучасному цифровому світі.
За результатами конференції буде видано електронний збірник матеріалів конференції, який буде опубліковано на сайті Інституту (https://ipme.kiev.ua/) та розіслано учасникам на вказані при реєстрації електронні адреси.

Умови участі в конференції.

Робочі мови конференції – українська та англійська.
Участь у конференції та публікація її матеріалів є безкоштовною.

Для участі в конференції необхідно до 15 листопада 2023 року включно надіслати на електронну адресу otsurkan24@gmail.com заявку на участь та тези доповіді згідно шаблону (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).

З питаннями щодо конференції та подання тез звертатися:
м. Київ, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, вул. Генерала Наумова, 15, кім. 303, Оксана Цуркан (електронна адреса: otsurkan24@gmail.com, тел. +38(068)0145722, +38(099)0290072).