НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ ім. Г.Є. ПУХОВА
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

КІБЕРБЕЗПЕКА
ЕНЕРГЕТИКИ

Україна, 03164, Київ, вул. Генерала Наумова, 15, ІПМЕ НАН України
т. (+38-044) 424-10-63, ф. (+38-044) 424-05-86, e-mail: ipme@ipme.kiev.ua

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Кібербезпека енергетики», яка відбудеться в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України (м. Київ) 29 травня 2024 року в режимі конференції ZOOM (посилання для підключення буде розміщено на сторінці конференції та надіслано разом з її програмою).
Програма роботи конференції орієнтована на обговорення широкого кола питань, пов’язаних з організаційними, технічними, технологічними, методологічними та іншими аспектами безпеки енергетики в сучасному цифровому світі:

  • законодавча та нормативно-правова база кібернетичної безпеки енергетики;
  • захист об’єктів критичної інфраструктури енергетики від кіберзагроз: організаційні, технічні, технологічні, методологічні та інші аспекти;
  • страхування ризиків кібернетичної безпеки, визнання та підтвердження інцидентів кібербезпеки в якості обставин непереборної сили;
  • розслідування кіберзлочинів в енергетиці та на об’єктах критичної інфраструктури як необхідний етап забезпечення кіберстійкості;
  • сучасна практика побудови та сертифікації систем управління інформаційною безпекою.

За результатами Конференції буде видано електронний збірник матеріалів Конференції, який буде опубліковано на сайті Інституту (https://ipme.kiev.ua/) та розіслано учасникам на вказані при реєстрації електронні адреси.

Умови участі в Конференції.
Робочі мови – українська та англійська.
Участь та публікація матеріалів є безкоштовною.
Для участі в Конференції необхідно до 19 травня 2024 року включно надіслати на електронну адресу otsurkan24@gmail.com заявку на участь та тези доповіді згідно шаблону (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).

З питаннями щодо Конференції та подання тез звертатися:
м. Київ, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України, вул. Генерала Наумова, 15, кім. 303, Оксана Цуркан (електронна адреса: otsurkan24@gmail.com, тел. +38(068)0145722, +38(099)0290072).