НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
КІБЕРБЕЗПЕКА ЕНЕРГЕТИКИ

яка відбудеться  31 травня 2023 року
з використанням ZOOM 

ідентифікатор 822 5975 8736
пароль 597274

посилання https://us02web.zoom.us/j/82259758736?pwd=Q29hR3EzdEpjbm5WVnhOZ3g1YXZsQT09).

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Кібербезпека енергетики», яка відбудеться в Інституті проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України (м. Київ) 31 травня 2023 року.
Програма роботи конференції орієнтована на обговорення широкого кола питань, пов’язаних з організаційними, технічними, технологічними, методологічними та іншими аспектами безпеки енергетики в сучасному цифровому світі:
-законодавчої та нормативно-правової бази кібернетичної безпеки енергетики;
-захист об’єктів критичної інфраструктури енергетики від кіберзагроз: організаційні, технічні, технологічні, методологічні та інші аспекти;
-страхуванні ризиків кібернетичної безпеки, визнання та підтвердження інцидентів кібербезпеки в якості обставин непереборної сили;
-розслідування кіберзлочинів в енергетиці та на об’єктах критичної інфраструктури як необхідний етап забезпечення кібер стійкості;
-сучасна практика побудови та сертифікації систем управління інформаційною безпекою.
У зв’язку з карантинними обмеженнями та воєнним станом організація конференції передбачає проведення дискусій, круглих столів в режимі онлайн на платформі ZOOM. Посилання для підключення до конференції буде заздалегідь надіслано учасникам.
За результатами конференції буде видано електронний збірник тез, який буде опубліковано на сайті Інституту (https://ipme.kiev.ua/) та розіслано учасникам на вказані при реєстрації електронні адреси.

Для участі в конференції необхідно до 15 травня 2023 року надіслати на адресу оргкомітету е-mail: otsurkan24@gmail.com (Оксана Цуркан) заявку на участь та тези доповідей (в форматі .doc та їх копію у форматі .pdf).
Заявка на участь у конференції: в файлі з тезами на окремій (останній) сторінці зазначити: прізвище, ім’я, по-батькові, через кому вказати основне місце роботи/навчання, посаду, науковий ступінь та вчене звання (за наявності), назву доповіді, e-mail.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ТА ЗАЯВКИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ЛИСТІ

Програма конференції КБЕ – 2023

Матеріали конференції КБЕ – 2023