НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ ім. Г.Е.ПУХОВА
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА
КОНФЕРЕНЦІЯ
КІБЕРБЕЗПЕКА ЕНЕРГЕТИКИ
Інститут проблем моделювання в енергетиці НАН України запрошує до участі в роботінауково-практичної конференції «Кібербезпека енергетики», яка відбуватиметься в період з 28травня по 01 червня 2019 року на базі готельного комплексу «Одеса» (м. Одеса).(http://ok-odessa.com/). До складу співорганізаторів конференції запрошені Державна служба спеціального зв’язку і захисту інформації України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Національне агентство з акредитації України, Державний науково-технічний центр ядерного регулювання та безпеки Держатомрегулювання України, Київська торгово-промислова палата, ОЕП «Галузевий резервно-інвестиційний фонд розвитку енергетики».
Програма роботи конференції орієнтована на питання:
- законодавчої та нормативно-правової бази кібернетичної безпеки енергетики;
- захист об’єктів критичної інфраструктури енергетики від кіберзагроз: організаційні, технічні, технологічні, методологічніта інші аспекти
- страхуванні ризиків кібернетичної безпеки, визнання та підтвердження інцидентів кібербезпеки в якості обставин непереборної сили.
Організація конференції передбачає одночасне проведення семінару-тренінгу«Сучасна практика побудови та сертифікації систем управління інформаційною безпекою та комплексних систем захисту інформації» за програмою короткострокового підвищення кваліфікації фахівців у сфері менеджменту інформаційної безпеки.
Програма семінару-практикуму відповідає вимогам Положення про підвищення кваліфікації, затвердженого наказом МОН України від 24.01.2013 No 48.
Після закінчення семінару-практикуму кожному слухачеві видається сертифікат Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова Національної академії наук України про підвищення кваліфікації, що відповідає вимогам наказу МОН України від 19.01.2016 No 34.
Основні дати
• 17 травня -кінцева дата подачі заявок на участь;
• 24 травня – кінцева дата оплати участі;• 28 травня – заїзд учасників (поселення в ОК «Одеса» з 14:00);
• 01 червня – від’їзд учасників (звільнення номерів в ОК «Одеса» до 12:00).
Умови участі
Для відшкодування витрат, пов’язаних з організацією та проведенням конференції, необхідно за кожного учасника здійснити оплату, яка покриває витрати на:
• навчально-методичне, консультативне та інформаційне обслуговування;
• підготовку та видання інформаційно-методичних матеріалів;
• оренду приміщень для проведення програмних заходів конференції;
• оренду комп’ютерно-проекційного обладнання;
• забезпечення учасників канцелярським приладдям;
• дворазове харчування (сніданок-обід) учасників і організацію кава-пауз;
• проведення заходів загальної соціалізації спільноти учасників конференції.
Розмір організаційного внеску за участь в конференції становить 3546 грн. при оплаті до 25.04, або 4260 грн. при оплаті після 25.04.
Розмір оплати за участь в семінарі «Сучасна практика побудови та сертифікації систем управління інформаційною безпекою та комплексних систем захисту інформації» становить 11334 грн.при оплаті до 25.04, або 13596 грн. при оплаті після 25.04.
Всі ціни наведені з урахуванням ПДВ.
Заявку на участь прохання надсилати в Оргкомітет менеджеру конференції Оксані Цуркан (o.tsurkan@ipme.kiev.ua тел .: (068) 014-57-22, (099) 029-00-72, (044) 424-10-63) , або звичайною поштою за адресою: Україна, 03164, г. Киев, вул. Генерала Наумова, 15, ІПМЕ ім. Г.Є.Пухова НАН України, Оргкомітет конференції «КБЕ-2019».
Операторами конференції виступають Асоціація «Інформатіо-Консорціум» і ТОВ «Інформатіо»
ФОРМА ЗАЯВКИ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ
1. Прізвище, ім’я, по батькові: | 5. Адреса поштова: |
2. Посада, вчений ступінь, звання: | 6. Адреса електронної пошти: |
3. Організація, установа, підприємство: | 7. Участь з доповіддю або без доповіді: |
4. Телефон/факс: | 8. Тема доповіді: |
Правила оформлення текстів доповідей і повідомлень для публікації
За вибором авторів матеріал може бути представлений або англійською, або російською, або українською мовами.
Тексти доповідей та тез повідомлень учасників подаються електронною поштоюу вигляді файлів у форматі MS Word.
Обсяг – не більше 10 сторінок формату А5, включаючи таблиці, схеми, малюнки.
Обсяг ілюстрацій не повинен перевищувати 25% загального обсягу публікації. Ілюстративні матеріали розміщуються прямо по тексту. Всі ілюстрації – чорно-білі.
Остання сторінка повинна бути заповнена не менш ніж на 3/4.
Текст набирається в редакторі MS Word, формат А5, всі поля – 15 мм.
Шрифт – Times New Roman 10 pt, інтервал між рядками – одинарний.
Перший рядок – назва (всі великі літери, жирний шрифт, вирівнювання по лівому краю).
Другий рядок – прізвища та ініціали авторів, назва організації, місто (малі літери, жирний шрифт, вирівнювання по лівому краю). Пропуск рядка, далі текст публікації. Абзацний відступ – 5 знаків. Формули набираються вбудованим в MS Word редактором формул MS Equation.
Посилання на літературу наводяться по тексту публікації в квадратних дужках. Кількість посилань в одній публікації – не більше 10.
Окремим розділом в кінці тексту – відомості про авторів: ПІБ, місце роботи, посада, науковий ступінь, звання, адреса для листування, номер телефону, факс, адреса електронної пошти.
Матеріали, отримані від авторів, додатково не редагуються.